Распеан и разигран полицаец од Детроит е хит на интернет! :)

20 декември, 20110
Распеан и разигран полицаец од Детроит е хит на интернет! :)

Полицаецот од Детроит кој бил снимен како танцува во една продавница на песната Billie Jean од Мајкл Џексон стана вистински хит на интернет.

Полицаецот си почнал да си игра на песната, а во исто време си бирал производи од продавницата кои сакал да ги купи. До триесеттата минута полицаецот не ги забележува камерите, а потоа само се насмевнува и си продолжи со својата танцувачка точка.

httpv://www.youtube.com/watch?v=gkV3bkadzRc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma