Рецепт за успешен брак – валкан секс

23 мај, 20110
kevinb

Глумецот Кевин Бејкон тврди дека “валканиот секс“ е клуч на успешен брак. Актерот кој повеќе од 20 години е во брак со својата колешка Кира Седџвик, рекол дека тие двајца имале “луд“ брак, но и дека напорно работеле на нивната врска.  “Секој брак е тешка работа, но она што јас секогаш го кажувам е: “Нека расправиите бидат чисти, а сексот валкан“, изјавил Бејкон.  Бејкон додал дека бил шокиран кога Кира ја прифатила неговата брачна понуда во 1988 година. “Ја запросив на Божиќ, а прстенот го ставив во традиционаланта чорапа за подароци. Бев потполно шокиран кога рече да“.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma