Ајдеее сите на одмор…

29 јули, 20110
The Jolie-Pitt Family Enjoys The Big Easy

Со оглед на тоа дека Бред Пит го снима својот нов филм во Англија, познатиот светски пар, нарекуван Бранџолина, оваа година ќе летуваат токму во тој дел од светот. Бред и Анџелина изнајмиле јахта кој ќе се движи по англискиот Корнвол, секако придружувани од своите шест деца.

“Бред се сетил дека додека тој работи неговото семејство може да одмара. Тие ќе уживаат на јахта, што значи дека ќе посетат многу места, па на децата нема да им биде здодевно. Тие се многу возбудени за одморот”, изјавува близок извор. На јахтата со нив ќе бидат и дадилките, кои ќе ги чуваат децата ако мама и тато сакаат да излезат. Јахтата е луксузно опремена, а Бранџелина на нивното крстарење по убавите плажи на кои нудат многу забава, сигурно ќе имаат незабораен одмор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit