Рекорд во дување балони со нос???

13 ноември, 20110
31

Најголем број на балони надувани со нос во рок од 3 минути се 23 и ги има постигнато Андрију Дал (САД) на сетот на Lo Show dei Record, Италија, на 18ти Март 2010!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş