Рекордер! Картите за концертите на Бијонсе распродадени за 22 секунди?

12 август, 20110
beyonce-knowles-free-wallpapers-3

R’n’b дивата Бијонсе најавила четири концерти кои ќе ги одржи во Њујорк, но тоа нема да бидат обични концерти туку концерти кои ќе се одржат во интимна атмосфера.

Се претпоставува дека на овие концерти таа ќе ги пее нејзините песни од последниот албум насловен “4”.

Интересно е тоа што по најавата на овие четири концерти, картите веднаш биле пуштени во продажба. Нејзините фанови направиле чудо. Тие преку интернет ги купиле сите карти во рок од 22 секунди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi