Џез оркестар на хрчаци!?

12 август, 20110
hrchak

Сакате џез? Ако го слушате, веруваме дека оваа снимка ќе ве воодушеви а воедно и насмее.

Погледнете го овој несекојдневен оркестар. Тие совршено се снаоѓаат во џез музиката. Но ова не е каков било оркестар. Она е оркестар на хрчаци.

Неверојатно, зар не? Што, не ни верувате?! Всушност снимката се ќе ви каже.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit