Ресторан во стилот на “Алиса во земјата на чудата”

15 ноември, 20110
99

Овој необичен ресторан се наоѓа во главниот град на Јапонија, Токио. Познати дизајнери го уредиле овој ресторан во стилот на познатата бајка “Алиса во земјата на чудата”. Погледнете, изгледа фантастично!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş