Rihanna со смела креација

30 април, 20110
rihanna-gala-02

Атрактивната Rihanna ги привлече погледите на сите присутни на гала вечерта во Њујорк. Таа на оваа манифестација доби награда за подигање на свеста и поттик за истражување за леукемијата.

На доделувањето на наградте таа се појавила со црн, долг, елегантен фустан со големо деколте кое не и дозволувало многу слободно да се движи. Но, затоа па сите гледале во неа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi