Ријана ги пустоши продавниците за секс помагала

9 март, 20110
rihanna-1-600x272

Познато е дека пејачката од Барбадос, каде и да гостува, во секој град, мора да посети по некој секс шоп. Последен кој го опустоши беше оној во Сиднеј. По завршениот концерт, кој беше дел од светската турнеја на Ријана, таа беше во посета на продавницата, која инаку беше затворена за други посетители. На крајот Ријана излезе со празни раце, а нејзините две големи црни вреќи со најразлични секс помагала ги носеше нејзиниот асистент. Сопственикот на продавницата не сакаше да каже што се купила Ријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi