Ријана и Роб Кардашијан на состанок?

15 април, 20110
Rihanna+1

Најновите шпекулации поврзани со семејството Кардашијан, велат дека Роб Кардашијан треба многу наскоро да се сретне со Ријана.

За ова сестрата Клои Кардашијан изјавила дека би сакала нејзиниот не многу искусен брат, да се сретне со жена како Ријана, за која смета дека е силна и сигурна.

Ријана ја одбила понудата да биде дел од жирито на шоуто Х-фактор заради тоа што имала премногу обврски, но можеби ќе најде слободно време да се сретне со Роб.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi