На повидок нова врска, Анистон и Бредли Купер?

15 април, 20110
jennifer and bradley

Џенифер Анистон и Бредли Купер се едни од најпосакуваните луѓе во светот на шоубизнисот. Дали тие се заедно? Најновите гласини говорат дека тие почнале тајно да се гледаат во Њујорк.

Актерот Бредли Купер пред извесен период ја раскина свршувачката со Рене Зелвегер, заради неговите преголеми обврски на кои сакаше да им се посвети. Но, по се изгледа тој сепак нашол време да се сретне неколку пати со Анистон. Близок извор на Џенифер вели дека таа била многу возбудена иако се на самиот почеток.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi