Ријана и стави крај на Меган Фокс

12 јули, 20110
rihanna armani copy

Тука завршува модната кариера на Меган Фокс за модниот бренд Армани. Таа веќе со години ја имаше главната улога, беше заштитно лице на Армани Џинс. Но, од сега таа улога ја превзема Ријана.

Од сега па натаму Ријана ќе ја гледаме на рекламните кампањи. Таа веќе ја направи и првата фотосесија во Њујорк, а овој едиторијал ќе може да го видиме во септември.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit