Ријана им се заблагодари на критичарите

13 јуни, 20110
rihanna 32

По големите критики за S&M, спотот во кој таа користи многу секси помагала и има провокативни моменти, Ријана продолжува да провоцира.

Новиот видео запис, за песната Man Down, исто така наиде на огромен број на критики. Токму поради тоа овој видео запис беше најгледан во последниве неколку недели. Многу здруженија се побунија за овој спот, за кој велат дека во него Ријана го промовира убивањето. Таа на тоа изјави дека само им дава право на глас на оние кои се злоупотребени и повредени. На својот профил на Twitter таа им се заблагодарила на сите критичари, кои со оваа постапка само и помогнале да постигне голем успех и гледаност на новата песна Man Down.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma