Ријана како морска ѕвезда:) Во бикини на Барбадос:)

5 август, 20110
rihanna vo bikini

Сексипилната Ријана со потекло од Барбадос, деновиве се одмара во своето родно место.

Одлично се забавуваше на карневалот во Барбадос, а таму ја имаше почесната титула Кралица на карневалот.

Освен забава, Ријана имаше и одмор на прекрасните плажи каде го покажа своето тело кое е во одлична форма.

Но, ова лето Барбадос и ја врати и тинејџерската љубов. Таа ја обнови врската со Негус Сили. Убави спомени од Барбадос за ова лето…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit