Не е фер-нели? Овој Сил со Хајди Клум…е не ојт:)

5 август, 20110
naslovna

Една од најплатените модели, Хајди Клум важи за преубава жена, прекрасна мајка и верна сопруга.

До сега во јавноста нема приказна за Хајди и Сил која е поврзана со неверства, кавги и слично.

Хајди освен како модел е активна и како дизајнер, но и позната по шоуто кое е актуелно секаде во светот, шоу каде се бира најдобар дизајнер.

Знае Сил да одбере, тој ја има една од најубавите жени во светот. Иако за него не важи тоа, тој ја нема таа титула во светот на пејачите, но сепак успева со години да го одржи бракот и љубовта со Сил.

Искрената љубов ја поделија и на одмор со своите деца. Погледнете ги фотографиите кои се направени овие денови на медитеранското море.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit