Ријана како плава кокошка лансираше парфем :)

26 август, 20110
rihanna1

Ријана во Лондон го лансираше парфем со свој потпис, но комбинацијата на облека на пеачката беше топ тема. Птица, кокошка, папагал, се само дел од етикетите што Рири ги собра!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma