Ријана со голем сексуален апетит! Сега сака да му ја одземе невиноста на својот колега!

10 август, 20110
Rihanna+Rihanna+East+Side+Ink+hEhbEkf075rl

Ријана во последниве две недели се поврзува со три машки имиња. Најпрво со Дрејк, за кого се велеше дека е наводно во врска, потоа со бејзбол играчот Мет Камп, и последно се велеше дека ја обновила врската со Негус, нејзиното поранешно момче од Барбадос.

Најново нешто поврзано со сексуалните фантазии на Ријана е тоа што таа сега се намерачила на Џо Џонас, средниот брат од тријцата браќа Џонас. Таа му праќала смс пораки со провокативна содржина. Како што изјавуваат нејзините блиски пријатели, таа има сериозна намера да биде со Џо. Таа веќе замислува како лудо води љубов со него, велат пријателите на Ријана.

Инаку Џо Џонас е еден од ретките кои се заколна на невиност се до бракот. Како знак дека тој е невин е и тоа што го носи прстенот на невиноста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit