Бар Рефаели освен Леонардо го освои и светот

9 август, 20110
bar naslovna

Сексипилната манекенка од Израел, Бар Рефаели во септември ќе го разубави магазинот GQ. Таа направи секси фотографии за едиторијалот на овој магазин. По она што може да го видиме откриена е тајната како Бар успеа да го освои Леонардо ДиКаприо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit