Роберт де Ниро на 68 години повторно татко, доби ќеркичка! Нека е здрава и жива! :)

24 декември, 20110
v228512p0

Популарниот холивудски актер има 68 години, но тоа не го спречува повторно да стане татко, тој доби ќерка.
Роберт Де Ниро (68) и неговата сопруга Грејс Хајтауер (56) станаа родители на девојчето Хелен Грејс преку сурогат мајк. Двојката која се запозна во 1987 година во Лондон веќе имаат едно дете, тринаесет годишниот син Елиот. Актерот од предходните врски ја има и ќерката Дрен (40) и синот Рафаел (35), како и близнаците Џулијана и Арон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma