Роберт Патинсон се плаши дека ќе го остави девојката!? Абдал еден ќе си најдеш друга:))Алооо!!!

7 ноември, 20110
"Twilight" Paris Photocall

Роберт Патинсон и Кристен Стјуард долго време не сакале да признаат дека се во врска, но во јавноста во последно време се повеќе излегуваат детали од нивниот интимен живот. Блиски пријатели на парот откриле дека Роберт е многу несигурен во нивната врска и очајно барал внимание од неговата девојка. “Секогаш е загрижен дека Кристен ќе го остави, а таа често го игнорира, на што младиот глумец тотално излудува. 25-годишниот Роберт Патинсон, наводно, веќе размислувал за брак со Кристен, но таа изјавила дека се уште не е подготвена за тоа. Парот во моментов размислува каде ќеа живее по завршување на снимањето “Самрак”, а изборот паднал на Лондон или Лос Анџелес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi