Роби се налути, сакал да го убие продуцентот?

8 август, 20110
robbie-williams

Роби Вилијамс знае да биде и агресивен, па дури и насилен. Тој на снимањето на една од неговите нови песни толку се налутил што го нападнал продуцентот. Не му се допаднала работата на продуцентот при што почнал да вика и да се заканува со убиства.

“Почна да вика по мене, ме навредуваше, и во еден момент ме фати за врат и почна да се заканува дека ќе ме убие, само затоа што не му се допаѓа како работам”, изјавил  48 годишниот продуцент Гај Чејмберс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit