Роби Вилијамс е исплашен од улогата на татко

25 март, 20110
robbie

Роби Вилијамс во своето интервју за “RTL Boulevard” призна дека е помалку исплашен од улогата на татко. Неговата сопруга сакала да имаат две деца. Но, тој е свесен дека е човек кој ја сака независноста, сака сè што прави да прави кога тој сака. Но, кога ќе се роди детето веќе сè е поинаку и од тоа малку се плашам. Но сепак сакам да имам деца, тоа можеби ќе ме направи подобар човек, изјавил Роби.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanmaEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı