Робија поради еден сендвич! :)

7 ноември, 20110
Boy eating big sandwich. Wide lens used. Isolated on white.

Неименувани мажи од Филаделфија го заплашиле едно момче, заканувајќи му се со пиштол. Разбојниците му наредиле да ги испразни џебовите, а детето иако во себе имало пари и мобилен телефон, тие му го земале само сендвичот кој го купил неколки минути пред да го нападнат.

Веднаш побегнале, а бидејќи момчето имал мобилен телефон веднаш повикало полиција, а разбојниците кои побегнале со автомобил набрзо биле уапсени, а ќе им се суди за вооружен грабеж, за кој се оди во затвор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş