Род Стујард го доби осмото дете

18 февруари, 20110
penny_lancaster_baby_08_wenn3037734

Сопругата на Род Стујард му подари на својот сопруг уште едно дете. Сега Род ги има вкупно осум. Со Пени, сегашната сопруга тие го имаат четиригодишниот Алистер, кој посакал да има братче и инсистирал на тоа. За Пени ова е второ дете, но затоа пак Род може да се пофали со осум. Тој изјавил дека е пресреќен што добил уште едно дете, но мисли дека и ќе биде последно, бидејќи ако добие уште едно ќе мора да продолжи со настапите и на 90 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi