Романтичниот дом на Сара Џесика Паркер

8 ноември, 20110
1

Куќата на Сара Џесика Паркер и нејзиниот сопруг актерот Метју Бродерик можеби не е толку луксузна, но како што изјавил славниот пар, нив не им требало луксуз, туку топла атмосфера каде со децата ќе уживаат.

Многу бои, стилови, метал, дрво се е употребено за декорот во оваа куќа, а сепак изгледа совршено.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş