Роналдо и Ирина на одмор во Турција

23 јуни, 20110
naslovnaIrina-Shayk-Bruno-Banani-swimwear-1-586x633

Прочуениот фудбалер Кристијано Роналдо заедно со својата девојка, моделот, Ирина Шајк ќе одморат во Турција. По напорниот период и двајцата се решија да земат мал одмор. Како дестинација овој пат ја избраа Турција. Со луксузна јахта ќе пловат по турското крајбрежје.

Инаку последно нешто што Ирина го сработи е фотосесијата за модниот бренд Бруно Банини. Ова се само дел од фотогарфиите на кои Ирина ги рекламира најновите модели на костими за капење.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma