Руби почна нов живот!

13 јули, 20110
Ruby-Rubacuori

Карима Ел Маруг попозната по надимакот Руби, која беше поврзана со секс скандалите на италијанскиот премиер Силвио Берлускони, ја објави среќната вест.

Таа во декември месец ќе биде мајка. Во својата изјава таа додала и дека татко на нејзиното дете е моменталното момче Лука Рицо.

Ќе почекаме да ни се роди синот во Италија, а потоа сите заедно ќе се преселиме и ќе живееме во странство, изјавила Руби.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit