Russell Brand без трпение на црвениот тепих

20 април, 20110
Arthur - European Premiere - Inside Arrivals

На премиерата на филмот “Arthur”, во кој главните улоги ги имаат Russell Brand и Helen Mirren, фотографите успеаа да го уловат моментот кога Russell ја фати за задникот својата сопруга Katy Perry.

Оваа негова постапка нè потсети на стариот Russell, голем заводник и голем фан на убавите жени. Но од овој углед тој се обидува да се ослободи откако е во барк со Katy Perry.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma