Сандра Булок повторно во улога на брачен советник

23 март, 20110
Sandra+Bullock

Пред извесен период Сандра Булок беше во друштво на Рајан Рејнолдс, кога тој минуваше низ тешките моменти по разделбата со Скарлет Јохансон, а сега таа ја теши својата пријателка Рене Зелвегер.

По раскинувањето на врската со Бредли Купер, Рене побара совети од својата пријателка Сандра како да ги надмине тешките денови. Тие го поминале целиот викенд заедно. Иако се шпекулира дека Купер ја изневерил Рене, сепак некои велат дека причината за прекинот на нивната врска е стравот на Купер да влезе во брачните води.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi