Сара Џесика Паркер е спремна за “Sex and the city” 3

18 февруари, 20110
Sarah_Jessica_Parker_in_Sex_and_the_City _The_Movie_Wallpaper

Актерката Сара Џесика Паркер е спремна за да се снима третиот дел од популарниот Sex and the city. Иако филмот одлично заработи на киноблагајните дури 95 милиони долари, сепак филмските критичарии немаа милост.

Но, тоа не ја спречува Сара да се повлече од желбата повторно да се снима продолжение на филмот. Јас сум спремна и знам дека ќе се снима уште едно продолжение, има приказна која треба да ја прераскажеме. Јас сум за, но ќе почекаме да видиме што ќе каже и продуцентот, изјави Сара. Можеби сега не, но за пет години ќе го има “Sex and the city “3, додаде Сара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi