Се му земаа, за да му вратат! Џаиќ со го доби конфискуваниот имот назад!

20 јули, 20110
38959_dragan-dzajic-foto-tanjug_f

Како и се останато во Србија, така и случајот Драган Џаиќ во Србија заврши “спектакуларно” како што започна. Џаиќ си го доби имотот назад, а Србија по кој знае кој пат се избрука и пред своите сограѓани, а и пред меѓународната заедница. Сепак Џаиќ беше еден од највлијателните фудбалери, а подоцна и фудбалски функционери во поранешна Југославија, а подоцна и во Србоја. За памет, и добро е.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit