Се појави и бразилското магнетно дете

10 јули, 20110
detemagnet

На неколку пати се објавуваа статии за детето од Хрватска, кое има неверојатна способност да ги привлекува металните предмети кон своето тело.

Сега се појави уште едно такво, само што тоа е од Бразил има 11 години и се вика Паул Давид Аморима.

“Ги ставив вилушката и ножот на неговото тело, се изненадив кога видов дека тие се залепија за него“, изјавил неговиот татко.

Додека на детето му е смачено веќе да ја демонстрира својата моќ и да ја соблекува маицата за луѓето да му лепат метални предмети.

http://www.youtube.com/watch?v=zCkrkt3Df1s&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit