Се појави и мајка монструм! Ја силувала ќерката седум години! :(

10 ноември, 20110
2654

Мајката во судот ги негирала сите обвиненија, но судот на крај сепак заклучил дека сведочењето на нејзината ќерка е сигурно и точно. Мајката ја силувала својата ќерка до 2009 година.

Мајката (44) од Шведска била осудена на 6 години затвор поради постојаното силување на својата ќерка. Братот на девојчето, кој има 18 години, исто така е осуден да оди во поравен дом бидејќи учествувал во дел од силувањата.

Според обвинението, таа почнала да ја злоставува својата ќерка во 2002 година, кога девојчето имало само седум години, а тоа траело се до 2009 година, кога целиот случај излегол на виделина.

Покрај затворската казна од шест години, мајката ќе мора да плати и оштета од 90.000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş