Се повеќе мајки монструми! Ги држела синовите во кафез за кучиња за да не и побегнат!

26 октомври, 20110
108026

22 годишната американка Ешли Кларк ги држела своите два сина во кафез за кучиња за да не и побегант, јавија локаните медиуми.

Полицијата во американската држава Небраска ги спасила децата, едното 3, другото 5 години, за кои мајката тврдела дека ги ставала во кафез само навечер. Како причина зошто го правела тоа, мајка навела дека се плашела дека тие може да и побегнат од прозорецот од камп приколката во која живееле.

Полицијата заминала да го провери случајот по еден анонимен повик, а подоцна полицајците раскажале дека биле шокирани од местото на настанот, на подот имало измет, насекаде имало расфрлано ѓубре, а во кафезот за кучиња биле двете деца.

httpv://www.youtube.com/watch?v=42K1hLCg1EQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi