Се разделија Кира Најтли И Руперт Френд, по пет години заедно

12 јануари, 20110
Keira-Knightly-and-Rupert-Friend-2

Парот, кој се сретна за време на снимањето во 2005 година, на холивудската адаптација на книгата од Џејн Остин, Гордост и предрасуди, се разделиле непосредно по Божиќните празници. Тоа било заедничка пријателска одлука, откако притисокот од јавниот живот, вниманието на медиумите, го расипале нивниот однос. Ѕвездата од Пиратите од Карибите, била многу потресена и вознемирана. Нејзиниот татко за британскиот Sun ја потврдил разделбата на парот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma