Се роди уште една убавица:)

15 август, 20110
jessica alba

Џесика Алба во саботата стана мајка! По ќерката Хонор Марие, го донесе на свет и прекрсното девојче Хевн Грнер. “Кеш и јас сме среќни што можеме да соопштиме дека ние сме благословени со уште една ќерка… Таа е здрава и преубава. Нејзината сестричка Хонор е премнижогу возбудена околу нејзиното доаѓање на свет”, објавила Џесика на нејзиниот Facebook профил.

Џесика и нејзиниот сопруг се во брак од 2008 година. Таа вели дека не ја прланирале првата бременост, но раѓањето на Хонор ја зајакнало нивната врска и се надева дека тоа така ќе остане и по раѓањето на нивната ќерка Хевн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi