Се скараа Џенифер Анистон и Кортни Кокс

3 јуни, 20110
jennifer-aniston-and-courteney-cox

Американските медиуми пренесоа дека Џенифер Анистон се скарала со својата долгогодишна пријателка Кортни Кокс.

Како причина за кавгата била тоа што Анистон и замерувала на Кортни за односот кој сега го има со нејзиниот сопруг Дејвид Аркет. На Анистон се тоа многу и личело на нејзиниот однос со Бред Пит, и затоа инсистира Кортни да престане да го дозволува тоа.

Блиски извори на пријателките, изјавиле дека Џенифер е лута на она што го прави Кортни. Откако Дејвид ја изневерил и се предал на алкохолот, таа се повлече. Сега пак е со него, му дава лажна надеж, а тој пак, со цел пак да биде со неа заминал и на лечење на зависнота од алкохол. За тоа време, Кортни се гледа со други мажи… Сето тоа не и се допаднало на Џенифер и и замерила на својата пријателка.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi