Камерон Диаз и Алекс Родригез ја прекинаа врската

3 јуни, 20110
Cameron-Diaz-Alex-Rodriguez

После една година заедно, Камерон Диаз и Алекс Родригез ја прекинаа врската. Најпрво тие ја криеа нивната врска, но многу кратко по објавувањето на веста дека се заедно ја прекинаа врската. Камерон изјави дека е лудо вљубена во Алекс, но изгледа дека не им одело добро. Се шпекулира дека причина за прекин на врската, е тоа што и двајцата сфатиле дека нивната врска нема иднина. Со оваа одлука тие не само што ја шокираа јавноста, туку и нивните најблиски пријатели.

Инаку Алекс пред да биде во врска со Камерон, бил во врска со Кејт Хадсон и Мадона.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma