Сега е навистина крај!

19 јули, 20110
v212287p0

Шерил “љубовната болка ја излечила”во луксузен апартман во Холивуд кој чини “само” пет милиони долари, а на фудбалерот му порачала да го избрише нејзиниот број.

Од помирувањето со фудбалерот Ешли Кол со поранешната сопруга нема да биде ништо, бидејќи кога таа реши да се предомисли во медиумите се појавија информациите за неговите неверства.

Меѓутоа, познатата пејачка и џетсетерка знае како да си ја “излечи љубовната болка”, па одлучила да се почести со апартман кој има поглед на најлуксузната улица во Холивуд.

“Јас со тебе завршив, избриши го мојот број”, му порачала Шерил на Ешли со кој до неодамна планираше да оформи “семејно гнездо” во Холивуд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit