Беквалац решила да го освои Ноле!

19 јули, 20110
nata i nole

Иако не помина долго време откако Наташа Беквалац кажа дека никогаш повеќе нема да застане на лудиот камен, еве сега си го смени своето мислење. Таа го опиша момчето со кое после се, повторно би застанала пред олтар.

Според описот на момчето може да се претпостави дека е Новак Џоковиќ. Таа за еден српски медиум изјавила дека нејзин идеален тип на маж е оној кој има црна коса, зелени очи, широки рамена, цврсти мускули на стомакот, ќе има разбирање и ќе биде мелем за нејзините рани…

Црната коса, зелени очи, широки рамена и мускули на стомакот… тоа дефинитивно не се карактеристики на Данило, нејзиниот поранешен сопруг. Но, се типични за Ноле.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit