Секакви ги има! Верува дека води љубов со Исус!

17 ноември, 20110
Секакви ги има! Верува дека води љубов со Исус!

Луѓето веруваат во се и сешто. Сепак за некои работи постојат граници. Во овој случај тоа го нема.

Видеото кое ви го претставуваме е шокантно, ако се земе предвид дека жената мисли дека води љубов со Исус, и тоа во сред бел ден на хаубата на автомобилот.

Жената приредила вистинка претстава за минувачите, кои особено им се допаднале различните пози кои жената ги покажала.

httpv://www.youtube.com/watch?v=TOxrNafotIw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş