Луксузниот имот на Мел Гибсон

17 ноември, 20110
1

Оскаровецот Мел Гибсон има совршен луксузен имот во Малибу, но веројатно не му е доволен, па решил да го продава за да си купи поголем.

Имотот нуди, удобност и луксуз, три помали куќи за гости, терен за тенис, базен и неверојатна градина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş