Секс без камери:)

14 август, 20110
marijana i nemes 1

Откако се смирија Маријана живее со Немеш во Белград. Тие се постојано заедно и воопшто не излегуваат од станот.

“Само еднаш бевме на вечера, инаку сме дома, затворени во четири ѕида”, изјавил Немеш.

Додека пак Маријана изјавила: “ Пресреќна сум што сме заедно. Секој ден ни е преубав, тој ми носи доручек во кревет јас готвам. Морам да признаам дека Немеш одлично се грижи за мене. Откако сум кај него се труди да ми ја исполни секоја желба”, изјавила Маријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi