Секси Андријана Лима во долна облека на Victoria’s Secret :)))

23 декември, 20110
12

Андријана Лима е еден од најпосакуваните модели во светот. Доказ дека има совршено тело се и фотографиите кои настанале за време на фотографирањето за модната куќа Victoria’s Secret. Андријана Лима сеуште е една од најубавите жени во светот. Доколку ги погледнете фотографиите ќе добиете одговор зашто е тоа така.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma