Сексипилната Холи Пирс, одигра улога на ангел

7 јуни, 20110
holly-peers-loaded-magazine-december-2010-photo-01

Една од најпознатите “девојки од третата страна на британските таблоиди”, Холи Пирс, одработила ново жешко снимање. И овој пат сексипилната актерка, која редовно ја открива својата привлечност во разни списанија за мажи како што се “Nuts”, “ZOO” и “Loaded”, се соблече пред  камерите. Злочестата девојка овој пат ја одигра улогата на ангел. Холи изјавила:”Сакам бакнежи, мазење и внимание!“ Благодарение на жешките изјави со кои редовно ги полни часописите вниманието на оваа девојка сигурно не и недостасува.

http://www.dailymotion.com/video/xj4z6l_holly-peers-page-3-sexy-angel_sexy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma