Јаки бои и гардероба на пруги е новата колекција на Манго

7 јуни, 20110
Pictures-Eniko-Mihalik-Mango-Color-Stripes-Lookbook

Манго направи уште една прекрасна колекција за летото 2011. Новиот изглед според познатиот шпански бренд содржи трендови за престојната сезона, летни и смели бои. Апсолутно маѓепсувачка, модерна, освежителна и оптимистичка колекција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/