Сексот и градот, пак како серија??? :)

15 август, 20110
seksigradserija

Популарната американска серија “Сексот и градот”, наводно повторно ќе се врати на телевизија, ни пренесуваат медиумите.

Глумицата Сара Џесика Паркер, која ја играше улогата на ликот Кери Бредшо, во серијата од 1998  до 2004 година , која се спротистави за вториот филм “Сексот и Град”, така што вториот филм имаше и слаба реакција од страна на публиката.

“Сепак последниот збор го има Дарен Стар човекот кој ја креаираше серијата, но сите се согласија дека тв серијата треба да иде во насока на франшиза ” изјави анонимен извор на Дејли мејл он сандеј”.

“Сара Џесика Паркер ќе биде продуцент. Таа била загрижена за да работи на уште еден филм, поради лошата реакција на “Сексот и градот 2“, но ТВ серија е тоа што сака таа да се случи “.

Неименуван извор вели дека за третиот филм на “Сексот и градот“ малце ќе почека.

“Тие сепак сакаат да направат серија пред уште еден филм“ објаснува уште еден извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit