Највештото куче на светот-нели? :)

15 август, 20110
Највештото куче на светот-нели? :)

Златен ретривер со невидена прецизност успева од дното на базенот да извлече 2 фризбија.

Прашањето е дали просечен човек би можел да изведе ваков потфат со толкава прецизност.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit