Селена Гомез е бремена?

11 јуни, 20110
selena_gomez-mtv_awards_2011

Девојката на Џастин Бибер, Селена Гомез е хоспитализирана. Причината за тоа било тоа што таа имала мачнини, гадење и повраќање. Во болница била однесена веднаш по гостувањето во едно телевизиско шоу, каде го промовирала својот најнов филм “Монте Карло”.

Странските медиуми веќе шпекулираат дека станува збор за бременост. Тие ја објавиле веста дека Селена и Џастин чекаат бебе. Но, за да ја потврдиме оваа информација ќе почекаме на изјава од нивните гласноговорници.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma