Селена Гомез повторно во болница!

13 јуни, 20110
1selena-gomez-wallpapers-3

Актерката и пејачка Селена Гомез, девојката на Џастин Бибер е повторно хоспитализирана. Таа во четвртокот по гостувањето во едно телевизиско шоу беше однесена во болница поради силни главоболки и гадење. Веднаш се појавија гласините дека таа е бремена.

Веста веднаш беше демантирана од старана на нејзиниот менаџер. Таа викендов беше повторно хоспитализирана. Се утврдило дека причината за тоа е крвниот притисок.

Заради нејзината влошена здравствена состојба таа морала да ги откаже веќе најавените концерти во градот Санта Моника.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma